Vicke Lindstrand Orrefors

Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, dekor av man med pilbåge, glas, Orrefors, märkt "1870.AC AI"? diameter 15 cm, höjd 26 cm

Bruksskick med mindre repor

845554

2020-11-25