Ostrongafflar i silver

Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, art nouveau, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, i originaletui, längd ca 11,5 cm, total vikt ca 95 g

Smärre slitage

845590

2020-12-02