Cartier kulspetspenna förgylld stämplad Cartier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUST DE CARTIER, kulspetspenna, Trinity, Made in France, serienummer 501677, vitmetall, längd ca 13,5 cm,
originaletui

Bruksslitage

845592

2020-11-26