Karta Sydamerika

Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika
Karta Sydamerika

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KARTA, över Sydamerika, 1900-talets första hälft, Dr W. Eggers, Harms Kartenverk, skala 1:500 000, ca 210x180 cm

Bruksslitage

845596

2020-11-27