Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
KARTA, över Sydamerika, 1900-talets första hälft, Dr W. Eggers, Harms Kartenverk, skala 1:500 000, ca 210x180 cm
Bruksslitage
845596
2020-11-27