Ilja West 2 st färgetsningar

Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar
Ilja West 2 st färgetsningar

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ILJA WEST (ILKKA O. LEHTINEN) (född 1949) ryttare och häst, 2 st färgetsningar, signerade samt daterade 1993, EA, T.p.l á, a 20x24 cm

845600

2020-12-27