ANDERS PEHRSSON

ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON
ANDERS PEHRSSON

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ANDERS PEHRSSON, vägglampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft,, längd ca 38, diameter 20 cm

Kuntoraportti

Saknar raster, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

845605

Päivämäärä:

2020-12-02