ANDERS PEHRSSON
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDERS PEHRSSON, vägglampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft,, längd ca 38, diameter 20 cm
Kuntoraportti
Saknar raster, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
845605
Päivämäärä:
2020-12-02