Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Fjällandskap, signerad och daterad Olof W Nilsson 1927, olja på duk, 94x75 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
845610
2020-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner