Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Fjällandskap, signerad och daterad Olof W Nilsson 1927, olja på duk, 94x75 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

845610

2020-11-27