Glasfat, Lalique
2020-12-09
845624
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LALIQUE, fat, iriserande glasmassa, signerad Lalique France, diam 25, höjd ca. 5 cm
Bruksslitage