Glasfat, Lalique

Glasfat, Lalique
Glasfat, Lalique
Glasfat, Lalique
Glasfat, Lalique
Glasfat, Lalique
Glasfat, Lalique

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LALIQUE, fat, iriserande glasmassa, signerad Lalique France, diam 25, höjd ca. 5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

845624

2020-12-09