Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LALIQUE, fat, iriserande glasmassa, signerad Lalique France, diam 25, höjd ca. 5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
845624
2020-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner