James Basire etsning

James Basire etsning
James Basire etsning
James Basire etsning
James Basire etsning
James Basire etsning
James Basire etsning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAMES BASIRE I, (1730-1802), "Il Guercino da centro del", etsning, signerad i trycket, ca 25x5x24,4 cm

Kuntoraportti

Mindre fläckar

845628

Päivämäärä:

2020-12-02