James Basire etsning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAMES BASIRE I, (1730-1802), "Il Guercino da centro del", etsning, signerad i trycket, ca 25x5x24,4 cm
Kuntoraportti
Mindre fläckar
845628
Päivämäärä:
2020-12-02