Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
AUNE MIKKONEN (1922-2002) 2 st etsningar "blockfält", signerad samt daterad -65, etsning, 4/30 II (I30) Tpl´a, 23x31 cm, "vinter", signerad samt daterad -67, etsning, 8/30, Tpl´a, 25x34 cm
845639
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här