Raimo Kanerva serigrafi

Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi
Raimo Kanerva serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

RAIMO KANERVA (1941-1999) sjömannens ikon, signerad samt daterad -80, serigrafi, 84/100, bildstorlek 66x48 cm

845643

2020-12-27