Matti Koskela serigrafi

Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

MATTI KOSKELA (1933-2020) komposition, signerad samt daterad 1997, serigrafi, 32/50, TPL´A, 48x30 cm

845649

2020-12-27