Emile Breysse oljemålning

Emile Breysse oljemålning
Emile Breysse oljemålning
Emile Breysse oljemålning
Emile Breysse oljemålning
Emile Breysse oljemålning
Emile Breysse oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

EMILE BREYSSE (1880-1965) Landskapsmotiv, signerad Emile Breysse, olja på pannå, ca 68x52 cm

Smärre slitage

845658

2020-12-02