Signalflaggor

Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNALFLAGOR och gästflaggor, 13 st, 1900-talets mitt och andra hälft, 8 i bomull samt 5 i nylon, ca 18x30-59x90 cm

Blekta, bruksslitage

845659

2020-11-25