Byrå med stenskiva rokokostil

Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerat i teak med intarsia, profilerad stenskiva, draghandtag och dekor i mässing, höjd 80, 100x60 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Nyckel finns, löst lås medföljer, mindre fanerskada

845664

2020-11-25