Bertil Vallien 2 vaser

Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser
Bertil Vallien 2 vaser

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): 2 st vaser, Minos, Kosta Boda, varav en signerad och daterad, etikettmärkt, höjd 14-18 cm

En med smärre nagg på undersidan

845666

2020-11-25