Mockaskedar och sockersked

Mockaskedar och sockersked
Mockaskedar och sockersked
Mockaskedar och sockersked
Mockaskedar och sockersked
Mockaskedar och sockersked
Mockaskedar och sockersked

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

MOCKASKEDAR, 6 st, och SOCKERSKED, förgyllt silver, emalj, Johan G. Kjaerland, Norge, ca 1920-tal.

845668

2020-11-28