Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
MOCKASKEDAR, 6 st, och SOCKERSKED, förgyllt silver, emalj, Johan G. Kjaerland, Norge, ca 1920-tal.
845668
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här