Fällbord björk

Fällbord björk
Fällbord björk
Fällbord björk
Fällbord björk
Fällbord björk
Fällbord björk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, pelarfot i betsad björk, skiva fanerat i björkrot, höjd 71, diameter 88 cm

Bordsskiva med ytskador och vattenfläck

845672

2020-11-25