Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
FERRUCCIO LAVIANI, "FL/Y", taklampa, för Kartell, Italien, transparent metakrylat i ljusblå kulör, etikettmärkning, höjd ca 35, diameter ca 52 cm
Smärre slitage, repor
845682
2020-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här