Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 6 st, 1800-talets senare del, nyrenässans, ek, rikligt skuren reliefdekor i form av bl.a. fåglar och akantus, spiralvridna ben, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka avslag

845686

Päivämäärä:

2020-11-25