Stolar nyrenässans
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 6 st, 1800-talets senare del, nyrenässans, ek, rikligt skuren reliefdekor i form av bl.a. fåglar och akantus, spiralvridna ben, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, enstaka avslag
845686
Päivämäärä:
2020-11-25