Per Åhlin "Sagan om Karl-Bertil Jonssons Julafton"

Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin
Per Åhlin

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

PER ÅHLIN (född 1931): 4 st konsttryck från "Sagan om Karl-Bertil Jonssons Julafton", 2009, signerade och numrerade 25/150

845689

2020-11-25