Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
PER ÅHLIN (född 1931): 4 st konsttryck från "Sagan om Karl-Bertil Jonssons Julafton", 2009, signerade och numrerade 25/150
845689
2020-11-25