Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, jugend, tidigt 1900-tal, lysterglas, balusterformad med gulddekor, utsvängd mynning, höjd 27 cm.
Något slitage samt liten flisa.
845692
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här