Vas jugend

Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, jugend, tidigt 1900-tal, lysterglas, balusterformad med gulddekor, utsvängd mynning, höjd 27 cm.

Något slitage samt liten flisa.

845692

2020-11-30