Mulberry väska

Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska
Mulberry väska

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

MULBERRY, VÄSKA, scotchgrain, bruna läderdetaljer, rutigt heritage-tygfoder, reglerbar axelrem, ett fack med dragkedja, numrerad 152177, 20 x 23 cm, dustbag.

Bruksslitage.

845701

2020-11-28