Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, samtida, brätte med reliefdekor, höjd ca 46, diameter ca 37 cm
Skador: Smärre ytmärken
Smärre slitage, rost
845726
2020-12-02