Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn

Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, samtida, brätte med reliefdekor, höjd ca 46, diameter ca 37 cm
Skador: Smärre ytmärken

Smärre slitage, rost

845726

2020-12-02