Olof Arén Stockholm

Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF ARÉN (1918-2003): Stockholm i vinterskrud, signerad Olof Arén, olja på duk, 79x55 cm

845734

2020-12-19