Servetter 1800/1900-tal

Servetter 1800/1900-tal
Servetter 1800/1900-tal
Servetter 1800/1900-tal
Servetter 1800/1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVETTER, 8 st, sekelskiftet 1800/1900, linnedamast, ca 60x60 cm

Slitage, broderade ägarmonogram

845745

2020-11-25