Fåtölj med fotpall
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, ca 1970-tal, grönfärgat skinn med djuphäftad dekor, stomme av betsat böjträ samt centralfot av metall med jakaranda-imiation, snurrfunktion, rygghöjd ca 95, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
845763
2020-12-02