FÅTÖLJ med FOTPALL
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, ca 1970-tal, grönfärgat skinn med djuphäftad dekor, stomme av betsat böjträ samt centralfot av metall med jakaranda-imiation, snurrfunktion, rygghöjd ca 95, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
845765
2020-12-02