FÅTÖLJ med FOTPALL

FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL
FÅTÖLJ  med FOTPALL

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, ca 1970-tal, grönfärgat skinn med djuphäftad dekor, stomme av betsat böjträ samt centralfot av metall med jakaranda-imiation, snurrfunktion, rygghöjd ca 95, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

845765

2020-12-02