Klubbat för:
56 000 SEK
25 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): Beckasiner, signerad och daterad L. Cronqvist 1983, olja på duk, 46x55 cm
UTSTÄLLD: Galerie Belle, Västerås 1985, utställning nr 265
845766
2020-12-19