Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE HAGLUNDH (1908-78): Landskapsmotiv, signerad Sture Haglundh, olja på duk, 27x46 cm
845771
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här