John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): "Galloparbete med skolhäst, signerad John Sjösvärd, daterad a tergo 1937, olja på pannå, 40x39 cm

Zustandsbeschreibung

845797

2020-11-27