Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): "Galloparbete med skolhäst, signerad John Sjösvärd, daterad a tergo 1937, olja på pannå, 40x39 cm
Zustandsbeschreibung
845797
2020-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner