Taklampor
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPOR, 7 st, Erco, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall samt innerskärm av mässing, höjd ca 37 diameter 30 cm
Bruksslitage, en av lamporna med ställvist omfattande slitage med rostangrepp
845804
2020-11-29