EVA STOCKHAUs

EVA STOCKHAUs
EVA STOCKHAUs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA STOCKHAUS: "La margherita", signerad, numrerad 18/20310, trägravyr, eget handtryck,ca 32x20 cm

Ej examinerad ur ram

845809

2020-11-29