Kaffekanna i silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
KAFFEKANNA, silver, stämplad BHE, 1948, handtag i svärtat trä, höjd ca 22 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
845828
Päivämäärä:
2020-11-29