Kaffekanna i silver

Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver
Kaffekanna i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

KAFFEKANNA, silver, stämplad BHE, 1948, handtag i svärtat trä, höjd ca 22 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

845828

Päivämäärä:

2020-11-29