Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap, signerad Carl Johansson, otydlig datering, olja på pannå, 15,5x35 cm
ytsmuts
845830
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här