CARL JOHANSSON: Landskap

CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap
CARL JOHANSSON: Landskap

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap, signerad Carl Johansson, otydlig datering, olja på pannå, 15,5x35 cm

ytsmuts

845830

2020-12-19