Eleonora Henning teckning

Eleonora Henning teckning
Eleonora Henning teckning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELEONORA HENNING, teckning, studie av skulpturen "Faun" efter Johan Tobias Sergel", blyerts, signerad Eleonora Hennig, ca 70x49 cm

Fuktfläckar samt ålders och hanteringsrelaterade skador

845832

2020-11-29