Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELEONORA HENNING, teckning, studie av skulpturen "Faun" efter Johan Tobias Sergel", blyerts, signerad Eleonora Hennig, ca 70x49 cm
Fuktfläckar samt ålders och hanteringsrelaterade skador
845832
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här