Pär Siegård handtryck 1925

Pär Siegård handtryck 1925
Pär Siegård handtryck 1925

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Kvinna, signerad och daterad Pär Siegård 1925, 6/20, handtryck, 31x22 cm

845833

2020-11-29