ANDERS ZORN: Madame Simon II

ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II
ANDERS ZORN: Madame Simon II

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Madame Simon II, etsning, signerad, bildmått 23,5x16 cm

Lidbeck 67
Hjert & Hjert 46
Asplund 67
Deltiel 66, S-S 47

gulnad

845837

2020-12-19