Wilhelm Kåge skål
2020-11-27
845840
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILHELM KÅGE, skål, glaserat stengods, Farsta, signerad Kåge Gustavsberg Farsta, höjd 8,5, diameter 17,5 cm
Nagg