Edition Noël Bordsskedar 13 st Silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSKEDAR, 13 st, silver, GAB, Stockholm, 1962-1989, modell Rosenholm, formgiven av Jacob Ängman på 1930-talet, längd ca 181 mm, vikt ca 550 g

Fint bruksskick.

845859

2020-12-13