Makode Linde
2020-11-29
845865
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MAKODE LINDE (född 1983): "3:an", signerad samt numrerad Makode 2/17, färglitografi, bladmått ca 32x85 cm
Ej examinerad ur ram