Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AINA WALSTAM (1900-tal): "Koketta holmar", signerad och daterad Aina Walstram 76, olja på duk, ca 45x67 cm
845877
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här