Aina Walstam oljemålning

Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

AINA WALSTAM (1900-tal): "Koketta holmar", signerad och daterad Aina Walstram 76, olja på duk, ca 45x67 cm

845877

2020-11-26