Kandelaber Rörstrand

Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand
Kandelaber Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, för tre ljus, porslin, Rörstrand 1900-talets början, "Daldansen", polykrom dekor av dansande par, höjd 24,5 cm

Krackeleringar

845891

2020-11-27