Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BENGT GÖRAN KARLSSON (född 1954): Figurkomposition, signerad B.G Karlsson, olja på duk, ca 27x27 cm
Zustandsbeschreibung
845893
2020-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner