Bengt Göran Karlsson olja

Bengt Göran Karlsson olja
Bengt Göran Karlsson olja
Bengt Göran Karlsson olja
Bengt Göran Karlsson olja
Bengt Göran Karlsson olja
Bengt Göran Karlsson olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BENGT GÖRAN KARLSSON (född 1954): Figurkomposition, signerad B.G Karlsson, olja på duk, ca 27x27 cm

Zustandsbeschreibung

845893

2020-11-26