Johansfors vas samt skål
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS samt SKÅL, Johansfors, Bengt Orup, rökfärgad glasmassa, signerade J-fors Orup samt etikettmärkta, höjd ca 33 samt 20 cm, skålens diam 28 cm
Ingår i temaauktionen "Bankflytten"
Bruksslitage
845912
2020-12-10