Johansfors vas samt skål

Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål
Johansfors vas samt skål

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS samt SKÅL, Johansfors, Bengt Orup, rökfärgad glasmassa, signerade J-fors Orup samt etikettmärkta, höjd ca 33 samt 20 cm, skålens diam 28 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Bruksslitage

845912

2020-12-10