Rudolf Jophansson oljemålning

Rudolf Jophansson oljemålning
Rudolf Jophansson oljemålning
Rudolf Jophansson oljemålning
Rudolf Jophansson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RUDOLF JOHANSSON, Motiv med Kalmar slott i bakgrunden, signerad samt daterad 1907, olja på duk uppsatt på pannå, ca 29x39 cm

Färgbortfall, repor

845957

2020-11-27