Skulptur brons oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulpur i brons, 1900-tal, abstrakt figur, möjligen signatur undertill, monterad på sten, höjd ca 28 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Bruksslitage

845966

2020-12-10